Projektowanie mebli oraz późniejsze ich wykonanie przez naszą firmę, to dla nas wielka pasja. Profesjonalnie zajmujemy się projektowaniem, tworząc nowoczesne meble na wymiar dla naszych klientów.

 

Jeśli pragniesz, w oryginalny sposób urządzić swoją kuchnię, salon, czy też łazienkę, marzysz o wnętrzu nowoczesnym, w którym wszystkie elementy będą wspaniale ze sobą współgrać, tworząc niepowtarzalną aurę, możesz spokojnie powierzyć nam to zadanie! Stworzymy dla Ciebie nowoczesne meble na wymiar przy pełnej współpracy z naszym projektantem, gdzie dokładnie zostanie zaplanowany każdy szczegół pomieszczenia w Twoim mieszkaniu, unikając przykrych niespodzianek przy końcowym efekcie.

 

Projektowanie mebli w naszej firmie jest pełną i długofalową współpracą między inwestorem a projektantem. Projektant we współpracy z klientem rozpoznaje jego oczekiwania i potrzeby, i tym samym proponuje takie rozwiązania, które w jak największym stopniu są satysfakcjonujące dla klienta. Zakres tej współpracy jest bardzo różnorodny, tak jak różni są nasi klienci i ich wymagania oraz oczekiwania. Niektórzy klienci dokładnie wiedzą, czego chcą i czego oczekują, inni zdają się w większym zakresie na podpowiedź projektanta. W jednym jak i w drugim przypadku klient uczestniczy w całym procesie projektowania, a projektant czuwa nad końcowym efektem projektowanych mebli.

 

Na klimat wnętrza składa się szereg różnych elementów, takich jak: układ mebli, ich design, kolorystyka, dodatki oraz materiały, z których zostaną wykonane nowoczesne meble na wymiar. Wykwalifikowani projektanci dopasują każdy najmniejszy szczegół do Twoich potrzeb i preferencji, gwarantując przy tym wysokiej jakości usługi przy pełnym zaangażowaniu.

 

Przykładowe projekty można obejrzeć poniżej:

 

There are no images in the gallery.

Nasz ostatnie
realizacje


Zobacz wszystkie
Lokalizacja

Siedzieba naszej firmy

4MAT - Kasztanowa 60, Jastrzębie-Zdrój 44-330

nasza lokalizacja
Top